تولید و فروش تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی در ایران:

ndtkala اولین و برترین شرکت در حوزه تولید و تامین تجهیزات مواد مصرفی می باشد. از این رو با استفاده از تجربه چندین ساله خود در حوزه تامین تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی فروشگاه آنلاین خود را با بهترین امکانات در اختیار عموم مردم قرار داده است.

فروشگاه آنلاین ndtkala در تلاش است بهترین محصولات و با رقابتی ترین قیمت ها را در حوزه تجهیزات تست غیر مخرب آماده کند، تا در این آشفته بازار موجود قدمی مثبت برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز خود برداشته باشد.

درباره شرکت تامین تجهیزات تست های غیر مخرب NDTKALA:

NDTKALA برترین شرکت در حوزه تامین تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی می باشد.

ndtkala.co  یکی از شرکت های پیشرو در حوزه  فروش تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی در کشور می باشد.

ما با استفاده از بهترین محصولات در این حوزه قصد داریم تغییر اساسی در این حوزه کاری ایجاد کنیم. به این امید که افرادی که نیاز به محصولات در این حوزه کاری دارند با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن به محصولات دسترسی داشته باشند.

NDTKALA اولین فروشگاه اینترنتی با امکانات  و محصولات کامل در حوزه تامین تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی در ایران می باشد.

 

محصولات NDTLALA :

در ادامه به برخی از محصولات شرکت ndtkala اشاره خواهیم کرد:

  •  فروش انواع تجهیزات تست رادیوگرافی RT
  • فروش انواع تجهیزات بازرسی چشمی جوشکاریVT
  • فروش انواع تجهیزات تست ذرات مغناطیسی MT
  • فروش انواع تجهیزات تست مایعات نافذ PT
  • فروش انواع تجهیزات تست اولتراسونیک UT
  • فروش انوع دوربین ترموویژن ( دوربین حرارتی)
  • فروش انواع تجهیزات بازرسی رنگ و پوشش

خصوصیات شرکت ndtkala:

گروه بازرگانی NDTKALA  در سال 1390 با هدف تامین تجهیزات NDT و مواد مصرفی تست های غیر مخرب ایران تاسیس گردید .

این مجموعه بر آن است تا با مشاوره رایگان قبل از خرید ، بهترین تجهیزات تست غیر مخرب و با کیفیت ترین مواد مصرفی را با قیمت هایی مناسب تقدیم مشتریان خوب نماید.

از دیرباز شعار این مجموعه خرید مطمعن ، خدمات پس از فروش با قیمت هایی باورنکردنی بوده است. مشتریان ما در این مجموعه با راهکارهایی بسیار عالی خریدی مطمعن را تجربه خواهند کرد.

کالاهایی از قبیل فیلم رادیوگرافی صنعتی ، انواع ضخامت سنج های فلز ، انواع ضخامت سنج های رنگ ، انواع دستگاه های التراسونیک ،انواع اسپری های تست جوش و … را در سایت ما به صورت آنلاین خرید نمائید.

 

تامین تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی چیست؟

 

در یک توصیف کوتاه می توانیم اشاره کنیم که تست‌های غیر مخرب به شکلی از آزمون های مواد گفته می شود که مواد آزمایش شده در فرآیند تست از بین نخواهد رفت.

در نتیجه در این نوع از آزمایش  کارایی یک قطعه بدون کوچکترین تغییر و یا از بین رفتن آن، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اما در برخی از آزمایش ها ممکن است نیاز به روش‌های تست کامل باشد که در این روش امکان تغییر دائمی و یا تغییرات بسیار وجو دارد.

دلیل انجام تست‌های غیرمخرب این است که می‌توان باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری پروژه شود.

 

مزیت استفاده از تست های غیر مخرب یا (Nondestructive testing (NDT چیست؟

تست های غیر مخرب یا به اصطلاح NDT به روش های غیر تهاجمی در تشخیص درستی از اجزا یک ماده یا ساختار یا اندازه گیری برخی کمیت های تجسمی از یک شی خاص  می باشد.

در یک مقایسه کوچک  با تست های مخرب ،تست های غیر مخرب یا به اصطلاح NDT روش تشخیص بدون وارد کردن آسیب ،تنش یا خرابی در آزمایش شی می باشد.

معمولا در آزمایش ها خراب کردن یک جسم باعث به وجود آمدن هزینه های بسیاری می شود و این اتفاق به هیچ عنوان خوش آیند نیست.

 

مجموعه NDTKALA.co با تجربه کاری بیش از 10 سال در حوزه تامین تجهیزات و مواد مصرفی تجهیزات تستهای غیر مخرب و بازرسی فنی آماده خدمات رسانی به تمامی هموطنان عزیزمان می باشد.